ana sayfa > tanıtım > DEKORASYONUN HAYATTA Kİ ANLAMI

DEKORASYONUN HAYATTA Kİ ANLAMI

Cumartesi, 27 Şub 2016 yorum ekle yorumlara git

Dekorasyon hayatımızda çok önemli bir yer tutan  , görsel açıdan zevklerimize hitap eder ve kullanış açısından da hayatımızı kolaylaştırmaya çalışır . gerek evimizde gerek büromuzda ya da işletmelerde ilk girdiğimizde dikkatimizi çeken dekorasyonudur . Çalışma masası , kanepe , dolap vb. gibi günlük kullandığımız eşyalarda dekorasyonun bir parçasıdır .
Dekorasyonun Hayatta  ki Anlamı bununla da sınırlı değil tabiki , mutfağınızda kullandığınız tencere bile renkleriyle ve hatlarıyla mutfağınızın dekorasyonunun bir parçası olabilir . Dekorasyonumuzu yaparken gözlerimizin yorulmamasına ve bölgede çok yoğun eşya patlaması yaşanmamasına özen göstermeliyiz işimizi yaparken ya da evde yürürken bize ayakbağı olabilecek eşyalar dekorasyonun bir parçasaı da olsa yerine daha uygun eşyalar koyup ortamı rahatlatmakta sizin elinizde olan bişey .
Dekorasyonun Hayatta ki Anlamı aslında tam da bununla ilgili yaptığımız dekorasyonla kendimiz veya başkasını kullanım açısından memnunda edebiliriz rahatsız da edebiliriz bu yüzden dikkatli seçimler yapıp gerekirse yardım almalıyız ki kullandığımız eşyalar arasında ortamın hakimi olabilelim işimizi rahatlıkla dekorasyonumuzu bozmadan yapabilmek adına çok dikkatli olmalıyız .
Evimizin dekorasyonunu küçük çocuğumuz varsa biraz da onu düşünerek yapmalıyız , köşeli ve cam sehpalar yerden kayan yolluklar ya da alçakta bulunan elektrik pirizleri ufak çocuklarımız için tehlke unsurları oluşturmaktadır . Bizde ailemiz için en iyi seçimleri yapmakla mükellef olup yaşantımıza uygun olan dekorasyona ait eşyalarla yolumuza devam edip diğerlerine veda etmemiz gerekebilir dekorasyonumuzu yeni eşyalara göre ayarlarız . Kayan halılar yerine değiştirdiğimiz halılar koltuklarımıza uyumluysa perdelerimizi ve birkaç ufak eşyamızı da ona göre ayarlarsak yeni bi dekorasyon yapmış oluruz .
Dekorasyonun Hayattta ki Anlamı aslına bakarsanız tercih ettiğimiz renklerle kullanılan eşyalarla birlikte dekorasyonun parçası olan araçlar bizim gün içindeki hayatımızı bile etkileyebilir . Seçtiğimiz renkleri kullanılan dekorasyona ait koltuk yatak vb eşyaların rahatlığı ve rahatsızlığı bizi günlük hayatta olumlu ya da olumsuz etkileyebilir . Hayatımızda oldukça etkili olan dekorasyonun kendi rahatımızı bozmaması için seçimlerimizi itina ile yapmalıyız .
Sonuç olarak yapılmaları  itibari ile bizim hayatımızı kolaylaştırmaları için yapılan dekorasyonlara ait araç gereçler  bazı durumlarda hayatımızı da zorlaştırabilirler . Bu yüzden biz seçimlerimizi dikkatle yaparak Dekorasyonun Hayattaki Anlamı bozulmadan bizde rahatımızdan ödün vermeyerek bu işin içinden sıyrılabiliriz . Aksi takdir de kendimiz veya ailemizin bir ferdi bu konudan zarar görebilir . Seçimlerinizin sizi hiç yanıltmaması dileğiyle .

Categories: tanıtım Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok