ana sayfa > tanıtım > Diyete başlamadan önce mutlaka okuyun

Diyete başlamadan önce mutlaka okuyun

Cuma, 11 Ara 2015 yorum ekle yorumlara git

Diyete başlamadan önce kararını tesviye etmek daha stratejik bir adımdır. Öncelikle diyete başlamadan evvela sebeplerinizi ortaya koymalısınız. geçerli ve lojik  esbap diyetinizi yarıda bırakmamanızı sağlayacak stratejik bir faktördür. Öncelikle kararınızı vermeli ve sonra da organize tagaddi programını oluşturmalısınız. zaten bu programı oluşturunca görecekseniz ki esasta sevdiğiniz bütün şeyler beslenme düzeniniz bozan ve asla perhiz listenizde arazi almayan şeylerdir. Listenizi hakeza hakeza oluşturmuş olduğunuzu göreceksiniz. Şöyle bir düşündüğümüzde birlikte sevdiğimiz bir iyi şeyin sizlerin şişmanlamasına vesile olan şeylerdir. sınırlı bir miktarda tüketiyor olsanız bile, kefaret yapmaya karar vermişseniz belki bazen yiyecekleri hayatınızdan külliyen çıkartmanız birlikte gerekebilir. Hem böylelikle de hem diyete adapte olmuş olacaksınız hem bile mizaç yaşamaya bir aşama atmış olacaksınız. giderek da diyete hüküm verdiğiniz andan itibaren bile diyette sıfır olma ihtimaliniz azalacaktır. kefaret arkası sıra sürekliliği ve prensibi getirir. Diyete karar verdiğinizde katiyen savsama etmeli, öğün atlamamalı, programınızı aksatmamalısınız. karşıt halde yaptığınız diyetin hiçbir anlamı gerçekleşemez ve bunca zahmetinizin karşılığını da görmediğiniz taktirde umutsuzluğa kapılıp, motivenizin bozulmasına sebep olursunuz. olta bir hayli önemlidir. Sürdürmeniz müstelzim alışkanlıklarınızı diyet programınıza için şekillendirmelisiniz.

Zayıflamak için uygulayacağını  rejim programında besinlerinizin metodik bir şekilde tüketilmesine özen ederek başlayabilirisiniz. kararlı bir şekilde menüler oluşturulmalı ve bu programa konumunuz ne olursa olsun bağlı kalmalısınız. şayet menünüz konumunuza müsait değilse, listeniz dışına unutmak zorunda kaldıysanız, birbirine eşleyebileceğiniz besinler tüketmelisiniz. eğer kendiniz bir numara başınıza reviş alamıyorsanız kesinlikle bir uzmandan payanda almalısınız. Sizin için hazırlanacak yetişek ile nizamlı rutinleşecek kontrolleriniz yapılır ve prensipli bir çalışma koşuluyla da hızla amacınıza ulaşabilirisiniz. Önerilere uyanıklık ederek, kilo tevdi sürecinizi hızlandırabilir, amacınıza daha çabuk ulaşabilirisiniz. ancak kişinin kendi metabolizmasını ve vücudunu henüz yerinde tanıyabileceği için kendi namına uyguladığı yetişek her vakit daha cömert olmaktadır. Yada uzman eşliğinde hazırlanan listeler ve önerilere de uyanıklık edilecekse kişinin kendisini doğru anlatım ederek bile minval alınabilinir.

Kilo ita işlemi güçlük bir  süreç olduğu için öncelikle kişinin kendisini bu duruma bir süre evvelce hazırlaması gerekir. zira kabullenme süreci azıcık güçtür.Beyni ile bu düşünceyi kabullenirse, kilo vermesi bile henüz fıldır olacaktır.Zamanla alışılan bu sistemle düzenli beslenme ve iyi ömür arkası sıra gelir. fakat bu sisteme intibak elde etmek hengâm alacaktır. Kişinin sevdiği bütün besinler gerçekte kişiye muhatara veren kilo almasına menşe olan besinlerdir. Haliyle bir anda terk etmesi, ihtimal henüz evvela hiç tatmadığı tatlar ile yüzleşmesi üzeri sisteminin de dengesini bozabilir. fakat dengeli ve stabil olursa, ten dengesine de muvafık bir perhiz uygularsa, memnun olabilecek ve çabucak bu sisteme uyum sağlayabilecektir. Unutmayın ki kilo tevdi işlemi tevessül sürecinden elan kolaydır.

Categories: tanıtım Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok