ana sayfa > Genel > Pokémon GO Büyük Güncelleme

Pokémon GO Büyük Güncelleme

Pazar, 28 Ağu 2016 yorum ekle yorumlara git

Herkesin beklediği pokemon takası yolda. Birbirinizle pokemon takası yapabilir, sizde olmayan pokemonları bir başkasından temin edebilirsiniz. Tabi seviyenize göre pokemon takası yapabilceksiniz. İlk seviyelerde üst seviye pokemonlar alamıcaksınız.
Pokemon Go takım savaşları. Çoğu yerde gym ve pokestop bulunmaması özellikle Türkiye’nin bu konuda sıkıntı çekmesini Niantic firması kökten çözmek üzere yola çıkmış durumda. Kendi takımınızı toplayıp takım savaşları yapmanız mümkün olacak.
Pokemon bulmak daha kolaylaşacak. Sağ alttaki nearby özelliği eksik çalışmakla birlikte net bilgi vermemekteydi.Artık güncelleme ile hem onarılıp hem de ekstra olarak kaç metre uzaklıkta olduğunu da gösterecek.
Etkinlikler düzenlenecek. Oyundaki kullanıcılara aniden beliren baskın, saldırı gibi etkinlikler ya da firmanın belirlediği saat ve günde etkinlik düzenlenecek.
Gym özelleştirme. Şuan gymlerin görüntüleri heryerde aynı durumda. Yeni güncelleme ile gym’lere ücretli ve ücretsiz şekilde eklentiler eklenebilecek.
Birebir dövüş sistemi de yolda. Oyundaki saldırı kısmı pek aktif ve çekici olmadığı için oyuncular sıkılmış durumda.Yeni gelecek güncelleme ile birebir savaşlar ve farklı stratejiler aktif hale gelecek.

Categories: Genel Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok