ana sayfa > Genel > PokeStops nedir ?

PokeStops nedir ?

Pazartesi, 15 Ağu 2016 yorum ekle yorumlara git

PokeStops nedir ?​
Pokestop dediğimiz mekanlar oyuna eğlence katan yerlerden yalnızca bir kaçı. Size yakın yerlerdeki tarihi mekanlar, büyük toplulukların oluşturduğu halka açık mekanlar hatta Türkiye için konuşacak olursak Camiler PokéStop olarak geçiyor.

PokeStop nasıl bulunur ?
Haritanızdaki mavi yerlere bakacak olursanız bu mekanları bulabilirsiniz ve oyunu oynamak için bu mekanlar önem teşkil ediyor. Yaklaştığınız zaman mavi simge şekil değiştiriyor ve bu simgeye bastığınız zaman halka şeklinde bir resim çıkıyor ve size özel eşyalar veriyor.

PokeStop alınca ne olur ?
Size verdiği eşyalar arasında “pokeball ,poke, egg” ve bir çok şey çıkabilir. Baloncuklara tıklayın ve eşyalarınızı alın…!
Pokestop’tan eşyaları topladığınız zaman mor rengine dönüşecektir ve tekrar mavi olana kadar yeni eşyaları yalnızca o pokestop için alamayacaksınız yakınınızdaki farklı poksetoplara gitmeniz gerekecektir.

Not:
5 level olana kadar çoğu pokestop size aynanda 3 tane eşya verecektir. 5 Level olduktan sonra 6 poketopuna kadar eşyalardan revive ve potions a kadar çeşitli eşyalar alabileceksiniz.

Categories: Genel Tags:
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok