ana sayfa > Genel > Yıldız Tilbe’den ‘seçim şarkısı’ iddialarına ilişkin açıklama

Yıldız Tilbe’den ‘seçim şarkısı’ iddialarına ilişkin açıklama

Perşembe, 10 May 2018 yorum ekle yorumlara git

‘CHP Yıldız Tilbe’ye ait olan ve içinde ‘1-2-3-4 tamam, daha da katlanamam’ sözleri geçen şarkısıyla anlaştı’ iddialarına Tilbe’den açıklama geldi.

CHP, söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan ‘Kandıramazsın Beni’ isimli şarkı için ön anlaşma yaptığı iddia edildi. Tilbe ise resmi Twitter hesabından iddiayı yalanladı.

“T A M A M” paylaşımları Twitter’da dünya listesine girerken Yıldız Tilbe’nin, sözlerini yazdığı ve içinde “1-2-3-4 tamam, daha da katlanamam” ifadesi geçen “Kandıramazsın Beni” adlı şarkı da en çok paylaşılanlar listesine girdi.

Medya Tava’da yer alan habere göre, paylaşımların ardından muhalefetin de ilgisini çeken şarkı için partiler harekete geçti. Edinilen bilgiye göre CHP, şarkının kullanım hakkı için prodüksiyon şirketiyle anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Ancak Tilbe, Twitter hesabından paylaştığı mesajda “Şarkılarımın yalnızca beni temsil etme hakkı vardır. Şarkılarım hiçbir siyasetin temsilcisi değildir” diyerek iddiayı reddetti.

Şarkılarımın yalnızca beni temsil etme hakkı vardır

— Yıldız Tilbe (@YildizzTilbee) 9 Mayıs 2018

ben siyasetin hiçbir tarafında yokum , olmadım .şarkılarımda olmadı olmayacak , Memleketim için herşeyin hayırlısını dilerim herzaman . hepsi bu

— Yıldız Tilbe (@YildizzTilbee) 9 Mayıs 2018

şarkılarımı herhangi bir siyasi mecrada propaganda olarak duyarsanız ,bilinki haberim ve iznim yoktur ,,daha ne diyim )

— Yıldız Tilbe (@YildizzTilbee) 9 Mayıs 2018

hiçbir partiyi tutmuyorum ,Allah memleketimiz için hayırlısını nasip etsin her zaman ,ülkemize birlik huzur versin rabbim herşeyine

— Yıldız Tilbe (@YildizzTilbee) 9 Mayıs 2018

siyasetten nefret ederim

— Yıldız Tilbe (@YildizzTilbee) 9 Mayıs 2018

Categories: Genel Tags: , , , ,
  1. şimdilik yorum yok.
  1. şimdilik geri bağlantı yok